İsrail, Filistinli 196 Çocuğu Kaçırdı ve İşkence Yapıyor.

Dünya Seyrediyor

Bu 196 çocuğun 27’si henüz 15 yaşında bile değil.
İsrail Savunma Kuvveteri (IDF) adlı bu terör örgütü çok iyi askeri eğitimli ve batılı emperyalistlerin tümünün desteğine sahip. Liderleri faşist Netanyahu.
Çocukların ana-babaları ve insan hakları örgütleri, onları kurtarmak için yoğun çaba harcıyor ama hâlâ bir başarı söz konusu değil. #KızılHaçSessiz.
Bir yandan böylesi kaçırmalar, işkenceler, katliamlar ve bir yandan da devam eden Filistin topraklarının işgali….#BASINAÇIKLAMASI- #PERSBERICHT:
Terreurgroep ontvoert en martelt kinderen
196 Palestijnse kinderen, van wie 27 onder de leeftijd van vijftien jaar, die door de Israelische terreurgroep Israelische Defense Force (IDF) onder leiding van terroristenleider Netanyahu zijn ontvoerd, worden nog steeds, in strijd met de Conventie van Geneve, vast gehouden. Pogingen van ouders en verschillende mensenrechtenorganisaties om deze kinderen te bevrijden uit de handen van de best georganiseerde en door diverse, meest westerse, regeringen gesteunde terroristische organisatie vrij te krijgen, zijn tot op heden mislukt.
Het Internationale Rode Kruis hult zich in diep stilzwijgen. Hiernaar gevraagd deelde een woordvoeder mede, dat de organisatie meer begaan is met het lot van drie ontvoerde kolonisten in de tienerleeftijd, die in bezet Palestijns gebied een opleiding tot terrorist volgen.