HK ‘dan zorunlu açıklama!

Halkın Kurtuluşu OKURLARIMIZA ÖNEMLİ AÇIKLAMA
Değerli Okurlarımız/ Yoldaşlarımız ilk yayınlandığımız günden, bugünlere Teknik, Ekonomik, Siyasi birçok güçlüklerle engelle mücadele ederek geldik. Devrim ve Sosyalizm yürüyüşümüzde karşı devrim güçleri de boş durmuyor! Sorumlularımıza, okurlarımıza, dağıtıcılarımıza yönelik fiziki saldırılar, eylemlerde alanlarda, yurdun her yerinde devam ederken, şimdi de internet ortamında Yurt dışı odaklı bir saldırı ile karşı karşıyayız. www.halkinkurtulusu.info adresimiz, dışımızdaki güçlerce ele geçirilmiş ve bizim kontrolümüzde değildir. Bu nedenle, yayınlanan yazılardan sorumlu olmadığımızı ve bu adresle hiçbir şekilde bağımız olmadığını, yayına WWW.HALKİNKURTULUSU.NET adresinden devam edeceğimizi bildiririz. Bu çerçevede Avrupa Temsilciliğimiz iptal edilmiş olup, tüm abonelik işlemlerinin doğrudan Türkiye merkezli olarak sürdürülmesi kararına varılmıştır.
Yurt dışı abonelerimizin abonelik kayıtlarını yenilemek üzere, isim ve adreslerini bir kez daha halkinkurtulusugazetesi@gmail.com adresine ulaştırmaları gerekmektedir.
Gazetemizin Avrupa ve diğer her bir ülkede, satışı devam edecektir. *Kasım Ayı’nın ilk haftasında yayınına yeniden başlayacak PARTİ BAYRAĞI’ nı da, gazetemizi aldığınız bayi ve dağıtımcılarımızdan ulaşabileceksiniz. İşçilerin, emekçilerin, köylülerin, gençlerin, işsizlerin sesi; direnişlerde, eylemlerde çığlığı, grevlerde hak alma mücadelesinde aracı ve Devrimci Komünistlerin mücadelesinde birleşik mücadelenin mevziisi olma çabasındayız. Siz değerli okurlarımızı içerisinde, bulunduğumuz koşullarda gazetemize sahip çık- maya; abonelik, dağıtım ve maddi destek konusunda paylaşımcı olmaya, gazetemizi yaygınlaştırmaya çağırıyoruz.
HALKIN KURTULUŞU ENGELLENEMEZ!
Gazetemizin burada verilen iletişim adresleri dışında Halkın Kurtuluşu adına alınmış sosyal medya ve internet ortamındaki hiçbir adresle kurumsal ilişkimiz yoktur. Aşağıda belirtilen hesap numarası dışında hiç bir hesabımız bulunmamaktadır.
İLETİŞİM VE BAYİLİKLERİMİZ TEL : 0 543 836 23 29
WEB : http://halkinkurtulusu.net/
FACEBOOK: https://www.facebook.com/halkinkurtulusu
e-MAİL : halkinkurtulusugazetesi@gmail.com
HESAP NO : Zeki Irmak / Yapı Kredi Bankası Konak Şubesi – 91334523 IBAN : TR70 0006 7010 0000 0091 3345 23 SWIFT KOD: YAPITRIS
BAYİLERİMİZ: İSTANBUL : Kadıköy ve Beyoğlu Mephisto Kitabevi; Kadıköy Seyhan Müzik
ANKARA : Dost Kitabevi; Turhan Kitabevi; İmge Kitabevi / Kızılay
İZMİR : Yakın Kitabevi Kıbrıs Şeh.Cd. / Alsancak -ve İzmir büromuz-859 sok.Vatan İşhanı no:6/204 Konak /İzmir
GAZİANTEP : Etkin Kitabevi

Halkın Kurtuluşu Gazetesi Yazı işleri Md
H.Zuhal Göktepe